Uztura bagātinātājs

Konsultācija +371 26366870

Dabīgs līdzeklis vīrieša seksuālo spēju veicināšanai

Par produktu

Dabīgs līdzeklis - veicina vīrieša seksuālās vēlmes

 

Drabex M, dabīgs līdzeklis vīrieša seksuālo spēju veicināšanai

Drabex M jālieto pa vienai kapsulai uzdzerot  siltu ūdeni vai pienu, 30 minūtes pirms dzimumakta. Jālieto 2-3 stundas pēc ēšanas un 30 minūtes pirms dzimumakta. Nepieciešama seksuāla stimulācija.

Veselīguma norādes uz kurām balstīta Drabex M iedarbība: 

Korejas žeņšeņa sakne palīdz uzturēt labas seksuālās attiecības. 

Iedarbībai vajadzīga
tikai viena kapsula
30 minūtes pirms
seksuālas aktivitātes
Var pasūtīt uz mājām
Bez ārsta receptes
Satur tikai dabiskas
sastāvdaļas
 

Sastāvs


Drabex M sastāvs 1 vai 2 kapsulās (kopā 550/1100 mg):


Epimēdijas laksti 125/250 mg
Trigonellas sēklas 85/170 mg
Korejas žeņšeņa sakne 75/150mg

Rožainās rodiolas sakne 40/80mg

Divdaivu ginka lapas 40/80 mg

 

Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus! 


Priekšrocības


Drabex M uztura bagātinātājs, veicina vīriešu seksuālās vēlmes.

Galvenās priekšrocības:

  • Ērti izmantot, tikai viena kapsula 30 minūtes pirms seksuālās aktivitātes;
  • Sniedz ķermenim spēku, palielina seksuālo apetīti un enerģiju. Veicina vīrišķo libido un bagātina seksuālās izjūtas;
  • Palielina seksuālo kapacitāti;
  • Palīdz uzturēt labas seksuālās attiecības;
  • Satur sastāvdaļas, kasir pozitīvi ietekmē  vīriešu vēlmes; 
  • Profilaktiskai lietošanai, lai palīdzētu labas vīriešu pašsajūtas uzturēšanai;
  • Darbojas efektīvi;
  • Uztura bagātinātājs, nopērkams bez ārsta receptes.

 

Ārstniecības augi


Epimedium sagittatum, EpimēdijaEpimedium sagittatum – Epimēdija

Šī auga izcelsme meklējama Ķīnā, epimēdija ir spēcīgs dabīgs afrodizējoš līdzeklis. Satur dabisko flavonīdu - ikarīnu. Palielina seksuālo vēlmi un aktivitāti. Epimēdiju - ķīniešu ārsti ir izmantojuši daudzus gadsimtus, un konstatējuši tā spēju palielināt libido, uzlabot erektīlās funkcijas, dzimumtieksmi, vīrišķību un seksuālās izjūtas. No zinātniskā viedokļa, epimēdijas darbība ir balstīta uz vīrišķā hormona izdales pastiprināšanu, kas palielina dzimumtieksmi un seksuālo izturību. Epimēdija stimulē virsnieru dziedzeri un sekmē hormonu izdali. Mūsdienu pētījumi ir pierādījuši, ka epimēdija būtiski palielina spermatozoīdu skaitu un spermas blīvumu. Epimēdija paplašina asinsvadus un veicina asinsriti, ļaujot hormonu bagātinātām asinīm cirkulēt cauri jutīgajiem dzimumlocekļa audiem. Paaugstina asinsspiedienu dzimumloceklī, izraisot spēcīgāku un pilnīgāku erekciju, kā rezultātā palielinās dzimumlocekļa izmērs dzimumakta laikā. Epimēdija ievērojami paaugstina vīrišķo libido, turklāt bagātina seksuālās izjūtas. 

Ginkgo Biloba, Divdaivu ginksGinkgo Biloba – Divdaivu ginks

Jau vairāk nekā 5000 gadu Divdaivu ginks  un tā lapas tiek izmantotas kā ļoti vērtīgs un sen zināms ķīniešu augu izcelsmes līdzeklis, kas uzlabo smadzeņu un centrālās nervu sistēmas darbību. Palīdz novērst nogurumu. Ginks uzlabo perifēro asinsriti, skābekļa piegādi, palielina asins plūsmu dzimumorgāniem, uzlabo seksuālo funkciju un erekciju. Zinātniskie pētījumi pierāda, ka 78% vīrieši ar impotences problēmām - ziņoja par ievērojamu potences uzlabošanos - bez blakusparādībām.

Panax Ginseng Korean, Korejas Žeņ–ŠeņPanax Ginseng Korean – Korejas Žeņ–Šeņ

Korejas Žeņ-Šeņš ir apveltīts ar izteiktām adaptogēnas īpašībām, palielina izturību pret stresu. Darbojas kā spēcīgs stimulants. Tam piemīt tonizējoša un vispār spēcinoša iedarbība, atjauno organisma spēkus un darbaspējas, mazina nogurumu pēc fiziska un garīga darba, stimulē dzimumdziedzeru darbību. Atmodina vitalitāti un vēlmi dzīvot. Ir pozitīva ietekme uz potenci. Tas ir pazīstams kā afrodizējoš līdzeklis. Lieto, lai mazinātu impotenci, neauglību un priekšlaicīgas ejakulācijas, normalizē asinsspiedienu. Galvenās aktīvās vielas – ginsenosīdi, kas normalizē asins plūsmu uz smadzenēm un dzimumloceklim. Zinātnieki ir atklājuši, ka tas stimulē fizisko un garīgo aktivitāti, palielina fizisko izturību un pozitīvi ietekmē dzimumdziedzeru darbību. Mobilizē organisma aizsargspējas un izturību pret lielām pārslodzēm, uzlabo organisma izturību pret infekcijas slimībām, paātrina atveseļošanos.

Trigonellae, TrigonellaTrigonellae – Trigonella

Trigonellas augs apveltīts ar atjaunojošām un tonizējošas īpašībām. Darbojas kā dabīgs antioksidants, piemīt izteikta organismu  spēcinoša iedarbība. Trigonella sastāvā esošās aktīvās vielas apveltītas ar pretiekaisuma darbību.


Rhodiola rosea, Rožainā RadiolaRhodiola rosea – Rožainā Radiola

Tai ir izteikta adaptogēna iedarbība. Rožainā Radiola jeb Zelta sakne pazīstama jau gadsimtiem ilgi, un tiek lietota kā spēcīgs stimulators. Palīdz uzlabot libido, priekšlaicīgu ejakulāciju, stimulē centrālo nervu sistēmu un palīdz uzturēt labu fizisko tonusu. Paaugstina garīgo un fizisko izturību, veicina enerģijas saglabāšanas potenciālu, palielināt izturību pret pārslodzēm. Rožainās Radiolas sakne ir ieteicama lietot pēc akūtām un hroniskām saslimšanām, kas saistītas ar dažāda veida neirozēm, zemu asinsspiedienu un impotenci. Piemīt, dzimumdziedzerus stiprinoša iedarbība tā ievērojami uzlabo vīriešu spēku un enerģiju dzimumakta laikā.

 

Jautājumi


Kādi augi ietilpst  Drabex M sastāvā?

Sastāvā iekļauti sekojoši ārstniecības augi: Epimēdijas laksts (Herba Epimedii sagittatum) 125mg; Trigonellas sēklas (Semen Trigonellae) 85mg; Korejas žeņšeņ sakne (Radix Panax Gingseng) 75mg; Rožainās radiolas sakne (Radix Rhodiola Rosae) 40mg;  Divdaivu Ginka lapas ( Folia Ginkgo Biloba) 40mg.


Kā lietot Drabex M kapsulas?

Drabex M jālieto pa 1 kapsulai, uzdzerot siltu ūdeni vai pienu, 30 minūtes pirms seksuālās aktivitātes. Drabex M rekomendējamā diennakts deva divas kapsulas. Ieteicams lietot 2-3 stundas pēc ēšanas un 30 minūtes pirms seksuālās aktivitātes. Nepieciešama seksuālā stimulācija.

Kāda ir Drabex M uzglabāšana?

Istabas temperatūrā, sausā vietā. Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā!

Kāds ir Drabex M iepakojums?

Iepakojumā 2 kapsulas, paredzētas divām lietošanas reizēm.

Kādi ir erektīlās disfunkcijas (ED) rašanās iemesli?

Iemesli var būt dažadi, bet pamata tie iedalas divas grupās: Psihoemocionāli- kas rada problem galvā un tas dēļ vīrietim rodas problēmas ar potenci. Šeit japiemin, ka tas raksturīgs gados jauniem vīriešiem un pie izteiktas depresijas vai ilgstoša stresa apstākļos. Medicīniska rakstura veselības problēmas- hroniskas slimības, kas veicina un izraisa ED. Parsvarā, asinsrites problemas, ko izraisa ateroskleroze, koronārā sirds slimība, primāra arteriālā hipertensija un cukura diabēts. Jatzīst, ka ED var būt attiecīgo slimību ārstēsnai izmantoto medikamentu lietošanas sekas. Bieži vien asinsspiedienu pazeminošas zāles izraisa ED.

Kas ir nepieciešams, lai vīrietim būtu pilnvērtīga erekcija?

Lai, vīrietim, būtu pilnvertīga erekcija, svarīgs ir vīrišķā hormona līmenis. Tas ir hormons, ko producē vīrieša sēklinieki, vīrišķā hormona līmenis uztur vīrišķo seksualitati, veicina spermas veidošanos, regulē kalcija daudzumu kaulos un citus vielmaiņas procesus organism.

Kādi kaitīgie faktori etekmē vīrieša veselību?

To ietekmē toksisko vielu lietošana! Nikotīns un alkohols ir nozīmīgi riska faktori ED attīstībā. Nikotīns negatīvi ietekmē sīkos asinsvadus, asinsapgade pasliktinas ne tikai kājās, bet arī pārējos orgānos. Tapēc, ja vīrietis turpinās smēķēt, bet paralēli lietos līdzekļus vai medikamentsu ED arstēsanai, rezultāts būs minimāls un pamatproblēma netiks noversta. Ir attīstījies maldīgs priekštats par alkoholu ja sākumā alkohols var mazināt trauksmi, spriedzi, tad ilgstošā laika periodā, tas situaciju pasliktinās vēl vairāk.  Svarīga ir diēta, jo ED ir divas reizes vairak sastopama vīriešiem ar lieko svaru. Veselīgs dzīvesveids un sportiskas aktivitates ir pirmais, kas jāpielieto uzlabojot potenci. 

Kādi ir Drabex M lietošanas ierobežojumi?

Uztura bagātinātājs nav ārstniecības līdzeklis. Piesardzīgi jālieto sirds asinsvadu sistēmas slimniekiem. Ieteikums nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus!

 

Kvalitāte

Drabex M, Good Manufacturing PracticeDrabex M ir reģistrēts Latvijas un Lietuvas PVD (pārtikas un veterinārais dienests), kas nodrošina augstus kvalitātes standartus, atbilstoši izvirzītajām Eiropas Savienības prasībām.

 

Konsultācija

Plašākai informācijai, Jūs varat saņemt konsultācijas vai pieprasīt zvanu, vienkārši ievadiet tālruņa numuru vai skype kontaktus un mēs ar Jums sazināsimies.

 
comments powered by Disqus

Drabex M ir reģistrēts Latvijas un Lietuvas PVD (pārtikas un veterinārais dienests), kas nodrošina augstus kvalitātes standartus, atbilstoši Eiropas Savienības prasībām.
Drabex M GMP

Drabex M izstrādās pēc SIA Infarma pasūtījuma, balstoties uz Labas ražošanas prakses prasībām!